Te achterlijk voor woorden

Door CodeCaster op zaterdag 12 september 2009 03:49 - Reacties (24)
Categorie: FML, Views: 3.468

Jaren, al jaren fiets ik. Al zolang ik mij kan herinneren beweeg ik mij eigenlijk voort op de tweewieler. Natuurlijk, autorijden is fijn, het gaat een stuk sneller, maar toch, voor de korte afstanden vind ik de fiets erg prettig.

Zo ook voor naar mijn werk. De zeven kilometer ernaartoe fiets ik met gemakt in twintig minuten, en terug, wanneer ik niet te veel heb gedronken, red ik ook in een minuut of dertig.

Vanavond niet. Ik had wat gedronken ja, maar niet veel. Ik reed over het onverlichte fietspad langs het kanaal, en na een minuut of vijftien was ik blij dat ik bijna thuis was. Ik hoefde enkel nog twee fietsbruggen over, een afslag naar rechts, en vanaf daar was het een kwestie van enkele minuten voor ik thuis zou zijn.

Wanneer je echter van de tweede brug afrijdt heb je een behoorlijke vaart. Met een gangetje van een kilometer of wat per uur reed ik dus richting de afslag waar ik rechts moest gaan, week iets uit naar rechts vanwege het brandweerpaaltje dat in het midden van het fietspad staat en schrok van hetgeen ik, door m'n voorlamp beschenen, zag.

Lijnen? Over de breedte van het fietspad? In de lucht? Op een hoogte van zo'n vijftig centimeter?

Het keihard inknijpen van m'n remmen had geen effect meer, en ik reed vol op de lijnen in. Toen ik even later opstond realiseerde ik me dat ik over de kop was geslagen, en mezelf maar netaan had kunnen opvangen. Gelukkig had ik een jas aan, zodat niet m'n hele armen onder de schaafwonden zaten, maar pijn had ik zeker. Ik stond even stil, keek om me heen of er niemand te zien was en ging toen m'n spullen bijeen rapen. M'n rugzak was van m'n rug gevlogen, m'n fiets lag dubbelgevouwen in de berm, en ergens in de bosjes lag een rood lampje te schijnen.

Het netto resultaat was dat m'n achterlicht is afgebroken, ik schaafwonden heb op beide handen en ellebogen, en er een flinke slag in m'n voorwiel zit.

Toen ik overeind stond en al m'n spullen weer verzameld had belde ik de politie op 0900-8844, terwijl ik ondertussen het touw losknoopte en legde de situatie uit. De dame aan de lijn was oprecht bezorgd en wilde een ambulance sturen, maar ik vertelde dat dat echt niet nodig was. Zes minuten later was alles uitgelegd en mocht ik ophangen.

Nu sta ik, vijftig minuten na de gebeurtenis, nog stijf van de adrenaline, en daarom post ik het nu maar, om het van me af te schrijven. Het touw heb ik overigens meegenomen, en heb er zojuist een foto van gemaakt:
http://tweakers.net/ext/f/lIVHTf8zA5PgGxOphC37hSGS/full.jpg

Dus.

Update: gelukkig zien mensen zoals himlims_ nog de lol van de situatie in :P

Volgende: Vergeet de tacohoest, hier is LuJo 09-'09 Vergeet de tacohoest, hier is LuJo
Volgende: Zoektocht naar een allesspeler 09-'09 Zoektocht naar een allesspeler

Reacties


Door T.net user Little_captain, zaterdag 12 september 2009 04:35

Tering zeg, daar ben je volgens mij nog goed vanaf gekomen....hopelijk weten ze de gene die hier achter zit(ten) te pakken(kans wel klein natuurlijk :/)

[Reactie gewijzigd op zaterdag 12 september 2009 04:36]


Door T.net user Swelson, zaterdag 12 september 2009 04:52

Dat moet wel met opzet zijn gedaan idd. Heftig man.

Door T.net user himlims_, zaterdag 12 september 2009 05:28

tsss idioten, zal me niets verbazen als je voorval 'toevallig' gefilmd is

Door T.net user himlims_, zaterdag 12 september 2009 05:37

edit van reactie was helaas niet meer mogelijk [..]

Kan je Arnica montana adviseren tegen eventuele zwellingen (maar dient wel zsm aangebracht te worden) Bij drogisterij is het verkrijgbaar in smeerbare vorm van merk A Vogel oid
Voor de spiertjes reflex spray

[Reactie gewijzigd op zaterdag 12 september 2009 05:38]


Door T.net user DonJunior, zaterdag 12 september 2009 05:42

Mensen moet wel erg ziek in hun hoofd zijn om dit soort activiteiten uit te halen.
Mag van geluk spreken dat je er niet iets ernstigs aan over hebt gehouden.. moet me niet voorstellen dat er een oude dame of heer van de brug af komt rijden en vol in de touwen rijdt.. dan is het leed denk ik niet meer te overzien..

Ik kan er gewoon niet bij... hoe kun je nu zoiets in je hoofd halen?! Hoe komt dat daar?!? echt wtf!?

Door T.net user Trucker Her, zaterdag 12 september 2009 07:46

Dit doet mij beetje denken aan dat gebeuren in Gelderland met die spiesen, danwel niet zo erg, maar het komt wel bij me op.
Zoals DonJunior al zei het zal maar net een klein kindje, een oud oma/opaatje, of gehandicapte zijn. Dan is het even nietmeer te overzien.

Het zijn gewoon idioten die dit proberen, iemand expres verwonden.
Met jou komt het wel goed. Maar hoe zit het met je fiets?

Door T.net user coensel, zaterdag 12 september 2009 09:25

Ik woon zelf in de UK en wij hebben een hele tijd een onderwerp "fietser pesten" in het nieuws gehad. Waar fietsers zonder pardon van hun rijwiel getrapt werden maar ook heel populair was het spannen van kabels over het wegdek.

Het ergste voorval was waar de draad op nek hoogte gespannen was, de man had het overleefd (ik kan me het niet met zekerheid herinneren maar ik geloof dat hij een jas hoog opgetrokken had rond zijn nek omdat het regende).

Ik maak me niet snel druk om een pesterijtje, maar dit gaat toch wel erg ver, ik begrijp ook echt niet wat de lol hier aan is en wat er omgaat in iemands hood om dit te doen...

Door T.net user woekele, zaterdag 12 september 2009 09:58

Echt, gasten die dit leuk vinden.... Hoe ziek kan je zijn. Er zal maar een zwangere vrouw of een bejaard iemand vallen. Dan heb je waarschijnlijk een dooie of een voor lange tijd zwaar geimobiliseerd iemand op je geweten. Goed bezig man!

Door T.net user Attitude, zaterdag 12 september 2009 11:11

laatst verhaal gehoord over visdraad aan het einde van een heuvel, en dan dus ook op nek hoogte!

Door T.net user swtimmer, zaterdag 12 september 2009 11:31

En toch blijft het raar dat de prioriteit van de politie dan niet zo is dat ze direct een wagen sturen om te komen kijken hoe of wat en direct de omgeving te scannen voor meer traps. Leuk dat ze een ambulance aanbied, maar zou de politie zelf niet dat touw moeten komen ophalen om in ieder geval een soort van bewijs te verzameln voor het geval er een serietrapper rond loopt?

Door T.net user _Eend_, zaterdag 12 september 2009 11:43

Zieke shit. Heb je nog geluk dat je goed terecht bent gekomen, voor het zelfde geld was je nek nu gebroken. Stel je voor dat iemand met een brommer tegen dat touw aan was gereden, dan helpt een helm ook niet veel.

Door T.net user Seroo, zaterdag 12 september 2009 12:20

Doet me denken aan valkuilen in het bos....

Titel is rechtvaardig, veel succes met je schaafwonden en je fiets.

Door T.net user Wreckage1980, zaterdag 12 september 2009 13:09

Ik ben blij dat je er niet iets ernstigs hebt overgehouden, wel slim dat je het touw nog hebt.
Kan altijd van pas komen om de daders op te knopen }>

Door T.net user P-Storm, zaterdag 12 september 2009 13:45

Het zou nog niet zo gek idee zijn om dit soort mensen gewoon hard aan te pakken als ze gepakt worden, zoiets van hier heb je een fiets, rij maar over je zelf gespannen touw heen met een behoorlijke vaart en kijken hoe lachen het is.
En een mooie prent van himlims_ :Y)

Door T.net user roy.ahuis, zaterdag 12 september 2009 13:46

Hier in de buurt hadden ze visdraad over de weg gespannen. Een scooterrijder is bijna onthoofd daardoor, in het ziekenhuis gelukkig nog kunnen opereren.

Door T.net user Worran, zaterdag 12 september 2009 16:40

man,man , echt zieke mensen , wie ziet daar nou lol van in, ik snap het echt niet |:(

kickt iemand erop om op het nieuws te lezen dat er iemand zwaar gewond is geraakt door een gespannen touw ?

rare wereld :/

Door T.net user Rubinski_be, zaterdag 12 september 2009 22:26

Ik heb ook zo iets gehad.
Iemand vond het grappig om mijn voorwiel wat los te draaien, met als gevolg dat ik direct over de kop ging wanneer ik in een put reed.

Door T.net user The_Worst, zondag 13 september 2009 13:10

Hier in de straat hebben ze een vislijn gespannen tussen twee lantaarnpalen over de weg. Een man op een bromfiets reed er tegenaan en was bijna blind. Doordat hij toevallig iets lager zat dan normaal zijn de ogen net niet geraakt. :|

Door T.net user Faust, zondag 13 september 2009 15:11

Het lijkt een trend dit.
Mogelijk zit het in een recente film? Je ziet dan vaak dat gekken het gaan nadoen.

Door T.net user Kosty, zondag 13 september 2009 20:42

@ zij met hun "Als het nu een oud/zwanger/handicapé persoon was dit en dat" : Maakt niet uit WIE het is, voor iedereen is het gevaarlijk (gevolgen daargelaten) - ook voor een doorsnee persoon kan dit dodelijk zijn.

@ CodeCaster : Spoedig herstel toegewenst.

Door T.net user Falling Leaves, dinsdag 15 september 2009 14:53

Nog een geluk dat je geen ernstig letsel hebt opgelopen...

Misschien een hele domme vraag: maar zou het niet zo kunnen zijn dat dat touw sporen bevat die naar de dader(s) zouden kunnen leiden? Denk aan dna-sporen (bijv. op het touw achtergebleven haren e.d.)

Door T.net user Sandman I, woensdag 16 september 2009 09:43

Het zal je maar gebeuren... Gelukkig heb je niks ernstigs :)
Ik heb een tijdje geleden nog ergens een verhaal gelezen over een motorrijder die gewond was geraakt door vliegertouw dat was gespannen. Te triest voor woorden

[Reactie gewijzigd op woensdag 16 september 2009 09:46]


Door T.net user AlexV, vrijdag 18 september 2009 15:59

Ik heb ook een keer zoiets gehad, alleen zat ik toen gelukkig op de passagiers stoel in de auto. Wij (ik en mijn opa en achter ons, in een andere auto, mijn vader en zusje) kwamen terug van Schiphol, nadat we daar familie hadden afgezet, en het was al rond de 24.00 of 1.00 uur en wij komen van de rotonde af, en rijden recht in een touw, gespannen tussen een lantaarnpaal en zo'n TNT brievenbus. Gelukkig was het touw niet strak gespannen, en reden wij niet hard. Dit was trouwens een week nadat op het nieuws was geweest dat er ergens iemand die in een auto zat (!) gewond was geraakt door een touw dat over de weg hing. Wij hebben het touw eraf gehaald en daarna de politie gebeld, maarja, die doen er toch niets meer aan :/ ;(

[Reactie gewijzigd op vrijdag 18 september 2009 15:59]


Door henkie spenkie, dinsdag 25 mei 2010 11:25

het is nog niet zo erg omdat het touw niet zo hoog was gespannen maar het zijn wel heel stevige touwen dus die waren niet geknapt als je er volle gas tegenop was gereden

Reactie formulier
(verplicht)
(verplicht, maar wordt niet getoond)
(optioneel)

Voer de code van onderstaand anti-spam plaatje in: